ALTINKILIÇ İŞ MAKİNALARI TİC.LTD.ŞTİ;

1973 Yılında Türkiye'de kurulmuş olan şirketimiz, yurt içi /yurt dışı ve ortadoğu ülkelerinde, her türlü iş makinaları, yürüyüş takımları ve yedek parça bakım-onarım alanlarında faaliyet göstererek, sektörünün aranan firmaları arasında olmayı başarmıştır. 

Bu amaç doğrultusunda; ilerleyen yıllarda organizasyon yapısını teknolojik gelişmelere paralel yenileyen, sektörün büyümesinde ve yayılmasında pazar payı çok büyük olan ALTINKILIÇ İŞ MAKİNALARI, etik değerlere sıkıca bağlanan profesyonel kadrosuyla bir çok üstyapı ve altyapı projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Firmamızın başlıca amacı; yüksek bilgi birikimi, güçlü iletişim ağı ve güvenilir çözüm ortakları ile yaptığı ithalat, ayrıca iç pazardaki yüksek kalitedeki standartları ile müşterilerine en iyi hizmet kalitesini servis edebilmektir.

Kalitede bütünlük ilkesini bir yaşam felsefesi olarak benimseyen ve kalite yönetim sistemini sürekli iyileştiren
ALTINKILIÇ İŞ MAKİNALARI, kurumsal yapısını kaliteden ödün vermeden gittikçe geliştirerek yarınları başarılarla donatmaya devam edecektir.

Bu ilkelerin doğrultusunda firmamız Türkiye pazarındaki talebe cevap vermek için her zaman güçlü stok ve ürün çeşidi ile hizmet etmektedir.

Gücümüz, sizlerden alacağımız  destek ve taleplerinizden gelmektedir.